Choď na obsah Choď na menu
 


Moderná Popoluška
(A Cinderella story)

Obrázok Sam vyrastala so svojim otcom-Hallom sama až kým sa neoženil s lenivou a panovačnou Fionou ktorá mala dve dcéry.Hall vlastnil malú ale obľúbenú reštauráciu s názvom "U Halla".Raz sa v San Diegu objavilo tornádo pri ktorom zahinul otec Sam.Keďže sa nenašiel Hallov testament, všetko pripadlo Fione.Po 10 rokoch pracuje Sam v reštaurácii kedysi "U Halla" teraz už "Fiona".Chodí na Strednú školu a túži sa dostať na Vysokú školu Princeton-,,tam,kam chodia študovať princezny".Už dlhší čas si chatuje s neznámym Nomadom cez internet prostredníctvom e-mailov alebo cez mobil.Sam však netuší že pod prezývkou Nomad sa skrýva Austin Eams-najpopulárnejší futbalista na škole ktorý sa tiež túži Obrázok dostať na Princeton. Dohodli si stretnutie na Haloweenskom plese.Ale je tu problém.Sam ešte stále nevie čo si má vziať na seba.Vtedy jej pomôžu priatelia ale najmä Rhonda ktorá tiež pracuje v reštaurácii"Fiona". U kamaráta čo pracuje v obchode s maškarným oblečením kúpi pre Sam malú bielu masku.
Vtedy ju napadne výborný plán. Sam požičia svoje svadobné šaty ktoré má použiť na ples.Sam váha ale napokon sa rozhodne si ich obliecť pretože pochopí že nemá na výber a veľmi sa jej páčili. Fiona uvidí dopis adresovaný Sam s Princetonu že ju prijali ale ona nechce aby šla študovať lebo by jej nemal kto slúžiť.Tak sfalšuje prijatie...


Na plese...
Obrázok Austin sa mal preobliecť za mušketiera no nakoniec šiel za princa.So Sam(samozrejme že zatiaľ nikto nevie kto je kto)sa mali stretnúť presne v strede plochy pod disko-gulou.Stretnú sa tam a Obrázok potom Austin odvedie svoju princeznú von do malého ozdobeného altánku.Austin pozve Sam do tanca.
Zrazu ich preruší
zvonenie budíku na Saminom mobile. Začne utekať a stratí mobil. Austin ho vezme ale Sam už nedohoní. Na druhý deň v škole roznesie Austin plagáty s titulom ,,Hľadá sa Popoluška".No stane sa niečo nepredvídateľné.Nevlastné sestry Sam zistia že na plese bola Sam za tak dlho hľadanú Popolušku. Povedia to Austinovej už expriateľke Shelby a tá z toho urobí aféru na celú školu.Sam to vytočí a rozhodne sa utiecť.Fiona povie Sam že ju na Princeton nezobrali.Rhonda jej ponúkla aby bývala u nej. Opustí prácu nielen Sam ale aj Rhonda a neskôr všetci zamestnaní. Reštaurácia "Fiona" upadá.Sam sa rozhodne povedať Austinovi čo si myslí keďže po tom všetkom jej nenapísal ani slovíčko ikeď chcel.Odváži sa ísť aj na futbalový zápas ktorý je pre Austina veľmi dôležitý.Myslela, že to tam zvládne ale nestalo sa a tak chcela odísť.Vtedy si ju všimol Austin a utekal za ňou.Všetko sa urovnalo a Austin a Sam sa dali dokopy.Obrázok
No to nieje všetko.Pri balení Sam zbadá otcov závet.Píše sa v ňom že všetko dedí Sam-reštauráciu,dom a vôbec celý jeho majetok.Sam dala odviesť Fionine autá aby mala peniaze na školné.Našla pravý dopis z Princetonu že ju prijali a spolu s Austinom odišli na Princeton.
A ako to už v rozprávkach býva, žili šťastne až doteraz=)

Obrázok

 

 

            

 

 

 

 

 Anywhere But Here
Pesnička ktorá zaznie vo filme, hoci iba na konci a krátko, ale je pekná

 

 

 

Prosíím, je to moja vlastná tvorba tak pokiaľ bude možné NEKOPÍRUJTE!!! Alebo ak si text chcete dať na web, uveďte zdroj!!!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

moderna popoluska

(Deniska, 3. 11. 2010 18:46)

moderna popoluska

supeeeeeeeer

(simushiq, 4. 7. 2009 15:23)

hh film moderna popoluska som si velmi obluubila h aj pleto lebo sa mi paaci hilary duff ale aj pletoo leboo austin je takyy strasnee peknyyy... yaaay.. hhh

Hilary Duff

(Anita, 9. 7. 2008 14:09)

Hilary je moja veľmi obľúbená herečka a aj speváčka.Film Moderná Popoluška je veľmi pekný...je to ako rozprávka.Mám veľmi rada také filmy!
Nika máš u mňa diplom http://any-telenovely.blog.cz/0807/diplomy-za-1-bleskovku

pomoc

(miska, 9. 2. 2008 11:42)

pomoc kto ma ten film

diky

(vera, 18. 1. 2008 15:44)

fakt diky za tento clanok ten film je skvely este raz diky

obrazky....

(Nika, 8. 1. 2008 16:26)

Ak ste si citali na uvode ze som pridala nove obrazky tak to su moje fotografie ktore om sama nafotila cez Windows Media Player-tie 4 nove a ak chcete mozem ich pridat viac.